Portfolio

Technologický park Písek

Technologické centrum Písek s.r.o. – Projekt „Technologický park – Žižkova Kasárna Písek“ navazuje na dlouhodobou snahu společnosti Reality Grégr, s.r.o. a města Písek přetvořit stávající objekt bývalých Žižkových kasáren ve vědeckotechnologický park a podpořit tak inovační potenciál celého regionu.

Psychiatrická nemocnice Písek

Psychiatrická nemocnice Písek – Psychiatrická léčebna U Honzíčka v Písku byla provozována od 1.7.2009 Píseckou zdravotní, a.s. v budově pronajaté městem Písek. Od 8.6.2015 jsou tyto zdravotnické služby poskytovány v nové budově ve Vladislavově ulici č. 490, Písek a toto zdravotnické zařízení bylo přejmenováno na Psychiatrickou nemocnici, tak jako jiná psychiatrická zdravotnická zařízení u nás.

Návrat Písek

Návrat Písek – Rehabilitace v Návratu Písek není jen jednosměrně zaměřená služba. Rehabilitace není pouze o odstranění současného problému, ale o nalezení příčiny a vytržení problému i s kořeny. Návrat Písek pomáhá nejen jednotlivcům, ale i skupinám a právnickým osobám, které chtějí zpříjemnit život svůj i život blízkých.

Jihočeská správa nemovitostí

Jihočeská správa nemovitostí s.r.o. – V současné době Jihočeská správa nemovitostí s.r.o. spravuje stovky bytů a nebytových prostor. Má zkušenosti se správou všech typů nemovitostí (bytové domy, nebytové domy, smíšené domy, panelové domy, administrativní budovy), v různých typech vlastnictví.

RG Investment a.s.

RG Investment a.s. – RG Investment a.s. je moderní společnost zaměřená na investice působící nejen v píseckém regionu. Znalost našeho regionu se stala základním kamenem úspěchů různorodých aktivit, které společnost provozuje.

RG Investiční fond

RG Investiční fond – Naší dlouholetou strategií je unikátní přístup k investičním možnostem. Díky 20-ti leté zkušenosti máme jedinečný pohled na věc, který nám umožňuje rozpoznat možnou investici, kterou nevidí nikdo jiný.