V nabídce se aktuálně nachází 60 nemovitostí. HotLine: +420 382 212 148
Reality Grégr

Pro kupující

Aktivní přístup ke klientovi. Snažíme se o nalezení vhodného řešení pro naše klienty. Posuzujeme představy klienta s našimi možnostmi. Firemní databáze. V případě, že nedokážeme aktuálně pomoci s vhodnou nabídkou, zaevidujeme Vás do naší evidence a budeme Vám zasílám novinky.

  1. Aktivní přístup ke klientovi. Snažíme se o nalezení vhodného řešení pro naše klienty. Posuzujeme představy klienta s našimi možnostmi.
  2. Firemní databáze. V případě, že nedokážeme aktuálně pomoci s vhodnou nabídkou, zaevidujeme Vás do naší evidence a budeme Vám zasílám novinky.
  3. Využíváme i zasílání automatických emailů. Náš program vyhodnotí Vaše požadavky s naší nabídkou a automaticky Vám zašle informativní email.
  4. Prohlídky nemovitostí. Na prohlídku Vás odvezeme, aktivně Vás budeme provádět. Předáme Vám všechny informace a dokumenty k nemovitosti.
  5. Rezervace. Rozhodnete-li se pro nemovitost a stvrdíte-li Váš zájem uzavřením rezervační smlouvy a složením zálohy, máte nemovitost zarezervovanou.
  6. Finanční servis. Vyřizujeme kompletní servis financování nemovitosti. Potřebujete prodat Vaši nemovitost a z jejího prodeje koupit novou nemovitost, vše za Vás vyřídíme.
  7. Právní servis. Smlouvy zadáváme renomované advokátní kanceláři. Je pojištěná, aktivně se podílí na zrevidování případných požadavků druhé strany. Smlouvy ověří, v případě zájmu i v bydlišti nebo na jiném místě ( nemocnice, dům s pečovatelskou službou, atd. ).
  8. Úschova kupní ceny. V rámci bezpečnosti obchodu zajišťujeme úschovu kupní ceny ( advokát, notář, banka ). Po úhradě kupní ceny do úschovy, vložíme kupní smlouvy do Katastru nemovitostí. Po jejím zavkladování se z úschovy vyplácí kupní cena prodávajícímu. Daň z převodu nemovitosti se zasílá přímo z úschovy příslušnému finančnímu úřadu.
  9. Předání nemovitosti. Zajišťujeme předávací protokol, aktivně se podílíme na předání, vyřizujeme převod měřidel na nabyvatele.

Naším krédem jsou jednoduše "Služby na klíč"

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player