Služby

Využijte služeb zkušených odborníků.

Virtuální kancelář

Značka TCP CLEAR Office nabízí služby, které společnostem umožní snadno, rychle a levně provozovat podnikání na prestižní adrese s image profesionální firmy. Poskytujeme komplexní servis v následujících oblastech: poskytování registračních sídel, provozování virtuálních kanceláří, krátkodobé pronájmy plně vybavených kanceláří a krátkodobé pronájmy zasedacích prostor.

Vyměňte svůj starý byt za nový

Využijte naší jedinečné nabídky, kdy Vám garantujeme rezervaci nového bytu v jednom z našich projektů do doby než prodáme Váš starý byt, dům nebo jinou nemovitost. Líbilo by se Vám v novém bytě a zdá se Vám neřešitelné prodat Váš starý byt a současně koupit byt nový ? Bydlíte ve svém bytě, toužíte po novém a netroufáte si na změnu? Nabízíme vše na klíč.

Prodej nemovitostí

V rámci zprostředkování prodeje všech typů nemovitostí zajišťuje naše společnost veškerý právní servis, včetně vyhotovení znaleckého posudku, všech druhů typů smluv, dále ekonomickou rozvahu, předání nemovitosti s převodem všech měřidel energií a v neposlední řadě vyhotovení daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí. Naším cílem je poskytnout služby vysokých kvalit s koncentrací na spokojenost zákazníka a vybudování silné základny spokojených a stálých klientů. Stručně řečeno „Služby na klíč“.

Pronájem nemovitostí

V rámci zprostředkování pronájmu všech typů nemovitostí zajišťuje naše společnost veškerý právní servis, včetně vyhotovení všech druhů typů smluv a v neposlední řadě předání nemovitosti s převodem všech měřidel energií. Naším cílem je poskytnout služby vysokých kvalit s koncentrací na spokojenost zákazníka a vybudování silné základny spokojených a stálých klientů. Stručně řečeno „Služby na klíč“.

Development

V současné době stále zažíváme rozmach developerských projektů a obdobných aktivit, a to jak v oblasti rezidenční, tak nerezidenční. Není pochyb, že zde existuje růstový potenciál do budoucnosti. Naším záměrem je tudíž, vyhledat lokalitu vhodnou k zastavění, dále přípravu projektu do fáze stavebního povolení, zajištění financování z části budoucími vlastníky, z části peněžním ústavem – hypotečním úvěrem a částečně taktéž vlastními zdroji, dále vyhledání vhodné stavební firmy a v neposlední řadě obsazení a předání objektu.

Výkup nemovitostí

Neustále se snažíme zavádět nové a nové služby v oblasti nemovitostí. Jednou z nich je výkup Vašich nemovitostí a to, ať už se záměrem developerského projektu, nebo jenom proto, že jej potřebujete prodat. Financování zajištěno.

Výkup zemědělské půdy

Neustále se snažíme zavádět nové a nové služby v oblasti nemovitostí. Jednou z nich je výkup zemědělské půdy, a to hlavně v oblasti Jižních Čech.

Víte o někom, kdo prodává nebo pronajímá nemovitost?

V dnešní době světu vládnou informace. Naše společnost se nebrání spolupráci, která povede k úspěšnému uzavření obchodu, tedy prodeji, nebo pronájmu jakéhokoli typu nemovitosti. Za informace vedoucí ke zprostředkování prodeje nemovitostí ve Vašem okolí nabízíme zajímavou odměnu. Máte-li tuto informaci, neváhejte nás tedy kontaktovat.

Pro kupující

Aktivní přístup ke klientovi. Snažíme se o nalezení vhodného řešení pro naše klienty. Posuzujeme představy klienta s našimi možnostmi. Firemní databáze. V případě, že nedokážeme aktuálně pomoci s vhodnou nabídkou, zaevidujeme Vás do naší evidence a budeme Vám zasílám novinky.

Oceňování nemovitostí

Zajistíme pro Vás odhady naším soudním znalcem z oboru oceňování nemovitostí.