Pro kupující

Aktivní přístup ke klientovi. Snažíme se o nalezení vhodného řešení pro naše klienty. Posuzujeme představy klienta s našimi možnostmi. Firemní databáze. V případě, že nedokážeme aktuálně pomoci s vhodnou nabídkou, zaevidujeme Vás do naší evidence a budeme Vám zasílám novinky.

  1. Aktivní přístup ke klientovi. Snažíme se o nalezení vhodného řešení pro naše klienty. Posuzujeme představy klienta s našimi možnostmi.
  2. Firemní databáze. V případě, že nedokážeme aktuálně pomoci s vhodnou nabídkou, zaevidujeme Vás do naší evidence a budeme Vám zasílám novinky.
  3. Využíváme i zasílání automatických emailů. Náš program vyhodnotí Vaše požadavky s naší nabídkou a automaticky Vám zašle informativní email.
  4. Prohlídky nemovitostí. Na prohlídku Vás odvezeme, aktivně Vás budeme provádět. Předáme Vám všechny informace a dokumenty k nemovitosti.
  5. Rezervace. Rozhodnete-li se pro nemovitost a stvrdíte-li Váš zájem uzavřením rezervační smlouvy a složením zálohy, máte nemovitost zarezervovanou.
  6. Finanční servis. Vyřizujeme kompletní servis financování nemovitosti. Potřebujete prodat Vaši nemovitost a z jejího prodeje koupit novou nemovitost, vše za Vás vyřídíme.
  7. Právní servis. Smlouvy zadáváme renomované advokátní kanceláři. Je pojištěná, aktivně se podílí na zrevidování případných požadavků druhé strany. Smlouvy ověří, v případě zájmu i v bydlišti nebo na jiném místě ( nemocnice, dům s pečovatelskou službou, atd. ).
  8. Úschova kupní ceny. V rámci bezpečnosti obchodu zajišťujeme úschovu kupní ceny ( advokát, notář, banka ). Po úhradě kupní ceny do úschovy, vložíme kupní smlouvy do Katastru nemovitostí. Po jejím zavkladování se z úschovy vyplácí kupní cena prodávajícímu. Daň z nabytí nemovitých věcí se zasílá přímo z úschovy příslušnému finančnímu úřadu.
  9. Předání nemovitosti. Zajišťujeme předávací protokol, aktivně se podílíme na předání, vyřizujeme převod měřidel na nabyvatele.

Naším krédem jsou jednoduše „Služby na klíč“